MENU
klinika

Reagon moderatorja

Albana Osmani, duet me Bebe Rexhën?

27.06.2019 - 12:23

Albana Osmani është gati për të ndryshuar profesionin e saj si moderatore dhe këtë na e katreguar përmes një videoje të publikuar në Instagram!

Moderatorja shfaqet bashkë me Bebe Rexhën teksa të dyja këndojnë hitin “In the name of love”.

Dueti shfaq një tjetër talent të Albanës, e cila është një fanse e madhe e muzikës së Bebe Rexhës.

Kjo është hera e parë që e shohim moderatoren të këndojë dhe na duhet të themi se si e re në këtë eksperiencë, nuk është keq!

Epo vitin tjetër presim një videoklip nga ty Albana. 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNNë gjendje të rëndë shëndetësore prej 10 ditësh

Bebe Rexha do t’i nënshtrohet operacionit

Rrëzon nga froni grupin ‘Black Eyed Peas’ e “Mamacita”

Dua Lipa kryeson në çdo top listë latine në Billboard

"Do ia tregoj vajzës sime që ta dijë se nga erdhi babai"

Kledi Kadiu kujton eksodin e ’91

Agron Llakaj humb një nga njerëzit më të afërt

“Si nënë të desha dhe si bir me deshe”