MENU
klinika

Foto

Ardit Gjebrea zbulon talentin e veçantë të vajzës Anna!

24.06.2019 - 13:46

Ardit Gjebrea na e ka rrëfyer shpeshherë dashurinë e madhe që ka për të bijën.

Por, këtë herë na tregoi një talent të veçantë të vajzës së tij të vogël Ana Gjebrea.

Përpos kimisë të rrallë që ka ajo me kamerat dhe televizionin, Anna është shumë sportive dhe bën edhe gjimnastikë.

E kemi fjalën për një lloj sporti të veçantë që quhet Gjimnastika Ritmike dhe që kombinon shumë aftësi që lidhen me baletin, gjimnastikën dhe kërcimin përmes një fjongoje në dorë.

Pas një peme, Arditi nis të filmojë Anna-n teksa stërvitet në natyrë dhe vrapon rreth e rrotull.

Me siguri që babi Arditi është shumë krenar!  

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


“Dhimbja s’do kalojë kurrë!”

Ardit Gjebrea flet për humbjen e prindërve