MENU

Zbuloni arsyen

Çfarë i bëri bashkë reperen Rina dhe Adelina Ismajlin?

14.06.2019 - 14:08

Lajmin e ka dha vetë Rina në Instagramin e saj ku ka publikuar një foto me divën e muzikës shqiptare.

Duket se ka qenë Rina ajo që e ka ftuar Adelinën në këtë projekt të përbashkët, duke marë parasysh faktin se ishte vetë ajo e ka ndarë këtë lajm me ndjekësit.

Reperja Rina duket se e ka gati bashkëpunimin me një prej këngëtareve më të mëdha shqiptare, siç është Adelina Ismajli.

“Cila këngë mund të jetë?”, shkruan Rina në postimin e saj, por deri sot reperja nuk kishte zbuluar se kur mund të publikohet kënga e re.

E pyetur nga ndjekësit e saj në Instagram, Rina ka zbuluar se kënga do të publikohet në 20 qershor dhe pritshmëritë janë tepër të mëdha.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Cila këngë mund të jetë?

Adelina Ismajli, një bashkëpunim me Rinën


Dalin fotot e para të ceremonis

Martohet çifti i njohur i Hollywood-it

"Merkato" e fortë në televizion

Largohet Ermali nga Klan, ja kush e zëvendëson

Foto/ 'Të gjithë kemi një vend...'

Ermonela Jaho prezanton bashkëshortin

Me baluke dhe flokë të errët!

Miriam Cani 18-vjeçe duket si tjetër njeri

Askujt nuk i kishte shkuar në mendje kjo...

Ronela Hajati tregon kuptimin e emrit të saj

“Do të martohem sërish…”

Eneda Tarifa bën rrëfimin e papritur