MENU
klinika

Një kuqezi tek kuqezinjtë!

E bujshme/ Milani kërkon mesfushorin e kombëtares!

19.06.2019 - 17:44

Një lajm i bujshëm është publikuar nga mediet italiane në lidhje me mesfushorin e kombëtares shqiptare, Emanuele Ndoji.

Mesfushori i Brescia-s pritet të largohet nga ekipi që sapo u ngjit në Seria A.

Shqiptari zhvilloi një sezon fantastik dhe fitoi vëmendjen e shumë klubeve, ndërsa Brescia i ka dhënë urdhër të prerë: Ndrysho menaxher, ose shitu!

Mario Giufredi, agjenti i të riut, po punon për një ekip të ri. Milani ka hedhur sytë nga shqiptari, ndërsa interesimin më të madhe ka Bolgona.

Skuadra e Seria A është më pranë tij, por problem mbetet kartoni i Ndojit që kap vlerën e 5 milion eurove.

Megjithatë, kuqezinjtë duket se kanë vënë në zbatim politikën e Gazidis, me shefin e kuqezinjve që synon të blejë talente të rinj me perspektivë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Fotografia që ndez shpresat e rikthimit!

Pogba bën Juventusin të ëndërrojë!

Braziliani drejt rikthimit në shtëpi

Marrëveshja e çmendur/ Neymar pranë Barcelonës!