MENU
klinika

Detajet

Fier, 45-vjeçari humb jetën brenda kabinës elektrike

04.06.2019 - 20:25

Një 45-vjeçar është gjetur i vdekur në një kabinë elektrike në lagjen “Kryengritja e Fierit”.

Mësohet se viktima është identifikuar si Vladimir Plaka.

Policia ka shkuar menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon instensivisht për të përcaktuar shkaqet.