MENU
klinika

FOTOT

Hoqi kollaren e përveshi mëngët, kë takoi Meta pas konferencës?

25.06.2019 - 10:19

Pas konferencës që mbajti mëngjesin e sotëm, kreu i shtetit Ilir Meta hoqi kollaren dhe xhaketën dhe piu një kafe me gazetarët.

Në fotot e realizuara nga LSA, Meta gjatë takimit informal shfaqer i qeshur me përfaqësuesit e medias, të cilët e kanë nisur ditën e punës që herët në mëngjes.

Në këtë takim Presidenti po ashtu ka përveshur mëngët, me gjasa duke i shpjeguar gazetarëve qëndrimet e tij, por kësaj radhe në rrugë miqësore.

Gjatë konferencës së sotme, Meta dha mesazhet e tij për vendimin e Kolegjit Zgjedhor dhe përplasjen me maxhorancën e majtë.

Media ndërkombëtare për Shqipërinë

Si ka qënë në 1997-ën dhe si është më 2023-shin!

“Duhet të kishte lënë edhe mandatin e deputetit”

Salianji: Rikthimi i Bashës, për interesa personale!

Do të rikandidojë për drejtimin e Partisë Demokratike?

I riu në Durrës pyet Bashën: Për çfarë po e bën këtë fushatë?

Dyfishon kapacitetet për luftimin e zjarreve

BE përgatitet për temperatura të larta