MENU
klinika

Identifikohet viktima

Të shtëna me armë në Lezhë, vritet një person

19.06.2019 - 08:57

Edhe Lezha këtë mëngjes është gdhirë nën ethet e frikës.

Në Lezhë sot është regjistruar një ngjarje e rëndë me një të vdekur.

Pas një konflikti për motive të dobëta është vrarë me armë zjarri Gjin Marku.

Sakaq, blutë kanë bërë identifikimin e autorit të dyshuar me inicialet T. Gj., mik në familjen e viktimës, nga Fshati Kashnjet Lezhë.

Njoftimi i plotë:

Në fshatin Merqi, Lezhë dyshohet pas nje konflikti për motive të dobëta është vrarë me armë zjarri shtetasi Gj. M. Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje ku ka bërë identifikimin e autorit të dyshuar i cili është shtetasi T. Gj.,mik në familjen e viktimës, nga Fshati Kashnjet Lezhë.

Policia është vënë në ndjekje të autorit dhe po vijon puna për kapjen e tij

Në vendngjarje Grupi Hetimor po vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.