MENU
klinika

E parezistueshme për çdo skuadër!

“3 për 1″/ Barcelona mega-ofertë për rikthimin e Neymar!

13.07.2019 - 19:23

Barcelona nuk ka ndërmend të ndalet vetëm me blerjen e Antoine Griezmann, sepse shumë shpejt pritet të finalizohet edhe rikthimi i Neymar Junior në “Camp Nou”.

Ka qenë gazeta gjermane “Bild” që ka hedhur një hipotezë të re për merkaton e klubit katalanas: Neymar do të kthehet tek Barça dhe në këmbim të tij spanjollët do të japin tre lojtarë.

Osumane Dembele ose Philippe Coutinho, njëri nga këta të dy do të kalojë tek PSG dhe pjesa tjetër do të shlyhet me para.

Në të kundërt Barcelona do të përfshijë edhe dy lojtarë të tjerë në këtë transferim të bujshëm.

Do të jenë dy mbrojtësit: Nelson Semedo dhe Samuel Umtiti, që do të kalojnë te kampionët e Francës.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Legjenda e Barçës me tone të ashpra

“Nuk do e falja Neymar edhe nëse kthehet në gjunjë”


Vetëm 5 minuta për të kuptuar rastin e mashtrimit

Usain Bolt në mes të katër rrugëve…

Humb përballjet ndaj United për Europa League...

Dembélé do t’i mungojë 5 javë Barçës

Mësoni datat dhe oraret kur do të luhen përballjet!

Dy miqësore me Italinë për Kombëtaren U-17

Tani rinovimi me Milanin është shumë larg…

Rafael Leao, klauzola ‘nyja gordiane’

Mesfushori maroken ka zbarkuar në Paris...

PSG pranë ‘grushtit të shtetit’ me Ziyech