MENU
klinika

"Arti s'njeh konflikt"

Bëri ‘bujë’ nëpër botë, tani aktori serb falenderon në gjuhën shqipe

21.07.2019 - 12:09

“La Casa De Papel” (Shtëpia e Letrës) është një nga serialet më të bijshëm të momentit.

Sapo ka filluar sezoni i tretë dhe i shumëpritur. Në këtë serial spanjoll luan dhe aktori serb, Darko Peric në rolin e Helsinkit.

Darko ka publikuar në llogarinë e tij në Instagram një foto bashkë me kastin e serialit dhe ka falenderuar në disa gjuhë të ndryshme.

kolana e librave

Mirëpo në sy bie fakti që aktori serb ka shkruar edhe në gjuhën shqipe duke iu thënë fansave: “Faleminderit”.

Ky sezon pritet të jetë po aq i sukseshëm sa të tjerët.

“Ke gjithë ato lekë po dhëmbët si lepur”

Arbana Osmani nuk ia përton përgjigjen ndjekësit

E prisnit me padurim dhe ja ku e keni!

Më në fund Mozzik publikon këngën e re!

Getoari ka ditëlindjen, dedikimi i Marinës

“Doja të të uroja më të mirat, por ti tashmë më ke mua”

Bëri për vete gjithë shqiptarët me rolin e ‘Sadnës’

Aktorja flet për jetën e saj private: Kam qenë e pafat!