MENU
klinika

E tregoi vetë...

Dua Lipa qenka në ankth, arsyeja do ju habisë

20.07.2019 - 15:34

Artistja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Dua Lipa në pak javë do të jetë në Kosovë, për të ndjekur nga afër festivalin “Sunny Hill”, të cilin e organizon i ati i saj, Dukagjini.

Dua muajve të fundit ka qenë shumë e përfolur në media, kjo edhe për faktin se ka nisur një lidhje të re me Anwar Hadid, vëllanë e motrave të famshme Bella dhe Gigi Hadid.

Ndërkohë ajo këto ditë është duke qëndruar në Los Angeles.

Këtë e bëri të ditur përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram, ku shfaqej mjaft atraktive veshur me një kostum me dizajn të veçantë. 

 

View this post on Instagram

 

kolana e librave

idk captions give me anxiety

A post shared by Dua Lipa (@dualipa) on

I çuditshëm është mbishkrimi që këngëtarja i ka bërë fotografisë, duke thënë se përshkrimet e tilla po i sjellin asaj ankth.

“Unë nuk e di, përshkrimet më japin ankth”, ka shkruar Dua, ndërsa ka marrë komente të shumta nga fansat për dukjen e saj.

Eh moj Dua, nuk të ndodh vetëm ty, na beso…

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN