MENU
klinika

"Tani jam pjekur..."

Eva Murati flet për ndarjen nga djali i Jozefina Topallit!

13.07.2019 - 14:27

Le të kthehemi pak në kohë, atëherë kur Eva Murati ishte modelja që shihej në krahët e djalit të Jozefina Topallit.

Por çfarë ka ndoshur që prej asaj kohe të viteve 2013 e der më sot?

Duke qenë tashmë të dy personazhe të njohur, Eva dhe Genari shfaqeshin shpesh në media për postimet në rrjetet sociale.

Por, me të ndaluar postimet, u duk se çifti nuk ishin më bashkë…

Vitin e kaluar, mediat shkruan se Eva dhe Genari ishin ndarë pas 8 vitesh bashkë, megjithatë asnjëri prej tyre nuk u prononcua në mënyrë direkte, përpos disa përgjigjeve tepër diskrete nga ana e Evës.

Eva foli pas shumë kohësh në lidhje me këtë çështje.

Ajo zbuloi përse ka zgjedhur të qëndrojë e heshtur në lidhje me çështjen.

“Jam përpjekur ta evitoj këtë pyetje sepse më përpara përgjigjesha lirshëm në intervista ndërsa tani që jam pjekur, përpiqem ta ngre figurën time publike.”

Kur Evën e pyetën nëse do të pranonte të bëhej nuse në Shkodër ajo u përgjigj që ‘pse jo’?

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN