MENU
klinika

Zbulohet e vërteta

Ja cila është marrëdhënia e Enit me djalin e Genc Prelvukajt

24.07.2019 - 15:18

Në nëntor të vitit të kaluar, Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj kurorëzuan me fejesë lidhjen e tyre të dashurisë dhe të gjithë po presin me padurim dasmën e çiftit.

Eni dhe Genci ende nuk kanë bërë publike një datë se kur do të kurorëzohen me martesë.

Para fejesës me Enin, Genci ishte i martuar me ish-partneren, Artën, me të cilën ka një djalë 14-vjeç, të quajtur Gjin.

Sipas burimeve, Eni dhe Gjini kanë marrëdhënie të mira me njëri-tjetrin, pasi ndiqen edhe në rrjetin social Instagram.

Prej vitesh Genci ka prefuar ta mbajë larg syrit të mediave djalin e tij, ndaj dhe fotot e këngëtarit me të birin janë të rralla.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN