MENU
klinika

Bardhezinjtë thyejnë parashikimet

Juventusi publikon fanellën që habiti Italinë!

25.07.2019 - 18:08

Juventusi ka prezantuar fanellën e dytë dhe vjen në një mënyrë krejtësisht unike dhe të veçantë.

Ekipi italian do të ketë një uniformë krejtësisht të bardhë në ndeshjet jashtë fushe.

Një ndryshim rrënjësorë nga historia e klubit italian.

Kampionët e Italisë sezonin e kaluar e kishin të zezë, ndërsa tani do të luajnë me të bardhë.

Fanella është shumë e bukur dhe e veçantë.

Italianët e prezantuan përmes një videoje klu ishin pjesë e saj dhe futbollistët që pritet të largohen nga Torino.