MENU
klinika

Publikohen mesazhet

Keisi Medinin e quan “dashuri” Dj me famë botërore

26.07.2019 - 14:22

Vajza e këngëtarit të njohur, Sabianit, është kthyer në një ndër emrat më të komentuar të showbizit shqiptar.

Keisi ka marrë vëmendjen e të gjithëve me bukurinë e saj dhe kështu ajo ka mbledhur mijëra fansa në profilin e saj në Instagram.

Vetëm 19 vjeçe, ajo tashmë që i është futur botës së muzikës e Keisi duket se ka marrë vëmendjen jo vetëm të shqiptarëve, por edhe të huajve. Në një postim në Instastory, ajo ka treguar se i ka shkruar Dj me famë botërore, Snake.

Fillimisht, ai i ka dërguar një emoji, ndërsa për “Xing.al”, Keisi ka treguar vazhdimin e bisedës.

“Si po ja kalon dashuri?”- vazhdon ai, teksa i dërgon edhe një tjetër emoji.

Dj Snake është një ndër Dj më të njohur në botë, i cili ka sjellë bashkëpunime të shumta me emrat më të suksesshëm në muzikë.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN