MENU
klinika

Liverpool gati të përsërisë rastin "Coutinho"

Klopp përgatit goditjen e madhe/ Dëshiron yllin e Interit!

07.07.2019 - 21:25

Liverpooli ka hedhur sytë nga sulmuesi i Interit, Mauro Icardi.

“Redsat” mund të shpëtojnë argjentinasin nga makthi që po përjeton në Itali.

Icardi ka patur shumë probleme me zikaltrit dhe trajneri Antonio Conte ia ka bërë të qartë se nuk e ka më në plane.

Jurgen Klopp kërkon një tjetër sulmues klasi për të patur më shumë alternativa në majën e sulmit.

Një ide e hedhur në ajër nga mediet angleze, por gjasat që të ndodhë janë xshumë të pakta.