MENU
klinika

"Kur të jeni para bustit të tim eti..."

“Më ndaluat të vij në Tropojë”, Hajdari ‘gozhdon’ Metën

05.07.2019 - 10:38

Deputetja e opozitës që ndodhet në Parlament, Rudina Hajdari ka dalë mëngjesin e sotëm me një deklaratë të fortë.

Në këtë deklaratë ajo ka sulmuar ashpër presidentin Meta dhe ish-deputetin e PD në Tropojë, Besnik Dushajn.

Hajdari shkruan në Facebook se këtë e fundit e ndaluan që të shkojë në Tropojë.

Deklarata:

‘Zoti President dhe zoti Besnik Dushaj, kur të jeni sot para bustit të tim eti në Tropojë, duke u hequr si pro-Amerikan të thekur, mos harroni t’i thoni tim eti që fëmijët e tu nuk janë këtu se kështu urdhëroi Partia. Mua më ndaluat të vi në Tropojë, por në Kosovë jo. Rrugë të mbarë’, shkruan Hajdari.

"Javët në vijim godasim të tjera banda kriminale"

Siguria e magjistratëve/ Balla: Garantojmë sigurinë e tyre

“Shqipëria të mos i tregojë Kosovës se çfarë duhet të bëjë”

Sandër Lleshaj: Vuçiç po përparon drejt konfrontimit të rrezikshëm ushtarak

“Fotografitë e fëmijëve do ia nisim burrit avokat”

Plani i Laert Haxhiut për të hequr qafe” prokuroren e SPAK!

"Ligjin do ta çojmë në Gjykatën Kushtetuese"

Studentët e Mjekësisë në protestë, bojkotojnë auditoret