MENU
klinika

(Video)

Një bjondinë “Indiane”! Fifi sjell këngë të re

16.07.2019 - 17:46

Këngëtarja e njohur Fifi, përpos faktit që tashmë është kthyer në bjondinën tuaj të preferuar, së fundmi ka publikuar edhe projektin e saj më të ri muzikor.

Pas suksesit me këngën “Zogo”, këngëtarja ka sjellë këngën e re të titulluar “Indiane”.

Fifi këtu shfaqet me një stil shumë të veçantë si në paraqitje e jashtme por edhe në këndim.

kolana e librave

Tekstin e këngës si gjithnjë e ka shkruar vetë ajo dhe për muzikën edhe kujdesur Kledi Bahiti.

Ne nuk na mbetet gjë tjetër veçse t’i urojmë shumë suksese bukoroshes tonë Fifi!