MENU
klinika

Viktima është vrarë aksidentalisht

Përplasen grupet rivale në Kavajë, vritet një person

04.07.2019 - 13:16

Zbardhet ngjarja e rëndë e shënuar sot në Kavajë.

Ditën e sotme një person është vrarë si pasojë e një përplasjeje mes grupeve rivale.

Nga kjo përplasje një person është vrarë dhe 6 të tjerë janë të plagosur.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen nr.4 të qytetit dhe viktimë ka mbetur një burrë rreth 50-vjeç, identiteti i të cilit nuk bëhet ende i ditur.

kolana e librave

Mësohet se viktima ka qenë një kalimtar i pafajshëm që është gjendur aty në momentin e përplasjes me armë.

Në qytet dhe rrugët hyrëse e dalëse janë ngritur postblloqe dhe janë ndaluar ndërkohë dy persona.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Përplasje mes grupeve rivale

Tronditet Kavaja, vritet me armë një person