MENU
klinika

Foto

Ujë e sapun, Mimoza Shkodra shfaqet më natyrale se kurrë!

19.07.2019 - 17:10

Mimoza njihet goxha për bukurinë e saj dhe kjo është mëse e sigurt.

E vetëm dy javë më parë, këngëtarja e njohur Mimoza Shkodra solli bashkëpunimin më të ri me Skerdin, të titulluar “T’lutem”, bashkëpunim i cili u prit mirë nga publiku dhe është listuar si një ndër këngët më tërheqëse të kësaj vere.

Suksesin e këngës e cila deri tashmë ka arritur plot 2.2 milionë klikime në Youtube, Mimoza duket se po e shijon në plazh.

 

View this post on Instagram

 

kolana e librave

Caramba wär kennts? 🤪🔫

A post shared by MimozaShkodra (@mimozashkodra) on

Megjithëse jemi mësuar ta shohim me makeup skenik, në profilin e saj në Instagram këngëtarja ka ndarë me ndjekësit disa poza nga pushimet, ku shfaqet e veshur me bikini dhe pa pikë tualeti në fytyrë.

“Pushim të mbarë! Pa filtra”- shkruan Mimoza krahas postimit ku ndjekësit e kanë komplimentuar për freskinë dhe trupin e saj tepër në formë.

Duhet ta pranojmë se megjithëse pa makeup, Mimoza duket sërish një yll.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN