MENU
klinika

Video

‘Bashkëpunimi vitit’, rikthehen Ledri dhe Ermali

08.08.2019 - 15:53

Vetëm pak ditë më parë Ledri Vula tregoi se do të sjellë një projekt të ri muzikor dhe surpriza qëndron tek këngëtari me të cilin ka bashkëpunuar.

Ledri zbuloi se ka bashkuar forcat me këngëtarin e njohur, Ermal Fejzullahu dhe kënga sapo është publikuar.

Pak minuta më parë ajo ka dalë në treg për të gjithë fansat e tyre dhe mban titullin “M’ke harru”.

kolana e librave


Këngëtarët i këndojnë dashurisë së humbur dhe klipi është i xhiruar në një vend bregdetar.

Ky bashkëpunim i tyre ka ardhur pas suksesit të këngës së parë “Fshatarja ime”.

Kënga u prit mjaft mirë nga publiku dhe sigurisht që edhe “M’ke harru” është gati të bëjë namin.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


E tha me gojën e tij...

Ledri Vula do që të bëhet baba…

Zbuloni moshën e tij!

Ledri Vula feston ditëlindjen!

Ç'po kurdis me të atin e këngëtares?

Dua u nda, por Ledri nuk humbet kohë; i dërgon puthje

Komenti epik i Blerim Destanit...

Ledri fotoshop? E ëma e nxjerr zbuluar!