MENU
klinika

“18 vjet më parë nuk e kuptoja!”

Dedikim i veçantë/ Aurela Gaçe me Skerdin për dore

16.08.2019 - 16:19

Aurela Gaçe është bërë romantike dhe ka publikuar sot një foto me partnerin e saj Skerdi.

Të dy të kapur për dore në makinë, me siguri në ndonjë udhëtim për nga Vlora, çifti duket shumë i dashuruar dhe këtë e ka pranuar vetë këngëtarja.

Ajo ka kujtuar vargjet e këngës “Jetoj” për të thënë se sot pas 18 vitesh nga publikimi i këngës, i ndjen vërtet ato vargje që ka kënduar.

“E dua, një dorë që ta shtrëngoj , ta mbaj në dorën time dhe të them se po jetoj ! ——

Ne kohën kur e këndova, 18 vjet të shkuara, mbase se kam kuptuar thelbin e vërtetë të këtyre vargjeve. Sot ,po ❤ —–Vargjet #jorgopapingji”

Këngëtarja Aurela Gaçe konkurroi me këngën “Jetoj” dhe  fitoi Çmimin e parë në Festivalin e Këngës në vitin 2001.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Koncerti në sheshin “Skënderbej”

Divat e muzikës që sfiduan të ftohtin


Nga pastruese, në Miss Universe

Historia e pabesueshme e vajzës nga Laçi

Ceno: Regjisori nuk ka dinjitet dhe etikë!

Basha: Egla gënjen për largimin nga Portokallia!

Miqtë tregojnë çfarë po ndodh mes dyshes

Aniston dhe Pitt janë gati të rikthehen me njëri-tjetrin?

Kjo deklaratë e bërë këtë mëngjes na frikësoi pak!

A do të rikthehet Xhemi Shehu në ekran?

"Ia dole mbanë të më bëje kaq të lumtur sërish"

Propozim përrallash, Rudina i thotë ‘Po’ Markut