MENU
klinika

S’ka më foto me bikini!!

E veshur serioze, Luana nis punën. Ja ku do ta shohim

14.08.2019 - 14:01

Pushimet e Luana Vjollcës mbaruan së bashku me të dhe bikimit tashmë janë zhdukur!

Të paktën për këtë muaj që ka mbetur s’ka më foto me bikini, pasi moderatorja e njohur ka treguar se ka nisur punën për sezonin e ri televiziv.

Luana Vjollca ka konfirmuar se edhe këtë sezon do ta shohim në Top Channel, me siguri në sezonin e radhës së spektaklit “Kush Luan”.

 

kolana e librave

Moderatorja shfaqet e veshur serioze këtë herë, në një ambient pune me pantallona dhe këmishë.

“Startuam punën për sezonin e ri televiziv.. Mezi po pres !!!”, shkruan bjondina bukuroshe.

Me sa duket java ka nisur me punë për moderatoren, e cila e kaloi fundjavën në Dhërmi bashkë me familjen!

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Bashkëpunim me këngëtarin e njohur

Rikthehet Luana Vjollca/ Publikon këngën e re

Mes puthjeve, përqafimeve dhe...

Luana Vjollca poston fotot e ëmbla të pushimeve