MENU
klinika

Marina na paralajmëroi!

Luana Vjollca, bashkëpunim me këngëtarin australian!

08.07.2019 - 16:05

Moderatorja shqiptare Luana Vjollca është gati për arenën ndërkombëtare.

Këtë e zbuloi motra e saj Marina pak orë më parë kur shkruante:

“Imagjino ç’duhet të them unë për pak ditë. Ndërkombëtare. Krenare për motrën time”

Bashkëpunimi i rradhës i Luanës duket se do të jetë me një artist të njohur mbarëbotëror. Luana Vjollca po vjen në bashkëpunim me artistin e njohur australian Faydee.

kolana e librave

Xhirimet do të bëhen në Prishtinë dhe pritet të përfundojnë brenda pak ditëve.

Deri më tani ajo që dimë është se në një bisedë të Luanës me stilisten e saj Blerina, thuhej për një titull kënge “Habibi”.

Na mbetet tashmë veçse të presim! 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN