MENU
klinika

Çfarë po ndodh?

RENEA ‘zbarkon’ në Gjirokastër, shoqëron 2 gra

12.09.2019 - 10:35

Policia e Gjirokastrës në bashkëpunim me forcat RENEA kanë ndërmarrë një operacion antidrogë në orët e para të mëngjesit të sotëm në Gjirokastër.

Gjatë kontrollit, në dy banesa janë gjetur dhe sekuestruar 40 rrënjë kanabis. Policia ka shoqëruar në komisariat shtetaset Shkëlqime Rabaj dhe Bajame Toto, në banesat e të cilave u gjet droga.

kolana e librave

Njëra prej tyre mësohet se është e moshuar, mbi 65 vjeç.

Aksioni mësohet se është i shtrirë në të gjithë qarkun. Burimet flasin për të ndaluar në Tepelenë dhe Memaliaj.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Në "sitë" resorti i Capajve

RENEA “zbarkon” në Elbasan