MENU
klinika

Video që do t'ju ëmbëlsojë ditën

Ajka u rrit! Vajza e Bes Kallakut hedh hapat e parë

14.10.2019 - 13:19

Që prej ardhjes në jetë të saj, Xhensila dhe Besi i janë përkushtuar tërësisht Ajkës që ajo të rritet plot dashuri.

Kohët e fundit çifti poston më shpesh foto e video të vogëlushes duke i kënaqur fansat e tyre.

Mbrëmjen e sotme Ajka ka hedhur hapat e parë dhe këtë moment Xhensila ka vendosur ta ndajë në Instagram.

Në video shfaqet Besi i cili e thërret Ajkën: “Hajde, hajde”, ndërsa ajo afrohet drejt tij duke ecur nga pak.

 

kolana e librave

View this post on Instagram

 

Awww🥺🥺 @xhensilamyrtezaj @bes_kallaku #xhensilator

A post shared by @ powerfulxhensila on


“Falmi Zot”, është mbishkrimi që Xhensila i ka vendosur kësaj videoje që na i ëmbëlsoi mbrëmjen.

Ndërkohë ditën e sotme familja e ka kaluar në natyrë, nga ku Xhensila ka postuar disa foto përqafuar me Besin.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


‘E gjithë bota në dy njerëz’

Xhensila tregon xhiron e parë të Besit me Ajkën…