MENU
klinika

Emri/ Plagoset rëndë një i dënuar

Përplasje masive në burgun e Rrogozhinës

15.10.2019 - 21:07

Disa të dënuar janë plagosur si pasojë e një përleshje në burgun e Rrogozhinës.

Në përplasje janë përfshirë gjashtë të dënuar, ndërsa sherri ka nisur pasditen e stome në palestrën e burgut.

Të gjithë personat që u përfshinë në përplasje kanë marrë plagë, por më rëndë ndodhet i dënuari N. Bajrami, i cili është transportuar në spitalin e Traumës në Tiranë.

Po sipas burimeve, ka qenë i dënuari Endrit Goga së bashku me pesë persona të tjerë që kanë rrahur Bajramin.

E ndërsa Bajrami është dërguar në Tiranë, të dënuarit e tjerë janë mjekuar brenda spitalit të burgut të Rrogozhinës.
GJKKO pranon pjesërisht kërkesën e SPAK

Pronat e Arben Isufit t’i kalojnë shtetit

Ja kush është sipërmarrësi që garon në 14 maj

Grupi i Alibeajt nxjerr një tjetër kandidat për kryebashkiak

Merren nën hetim pesë persona

Policia heq kamerat në Fier dhe Lushnjë