MENU
klinika

Nuk mjafton tërmeti...

Aksident i rëndë në Fier, 1 viktimë dhe 4 të plagosur

28.11.2019 - 17:27

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Fier, ku një person ka gjetur vdekjen e tre të tjerë kanë mbetur të plagosur.

aksidenti ka ndodhur pranë vendit të njohur si “Kthesa e Dukasit” në aksin Fier-Zharrez. Tre makina janë përfshirë në aksident, njëra “Benz” me targa AA 885 TO, një “Fiat” me targa italiane DL 353 HL.

Të plagosurit Evi Ulaj, Egi Ulaj, Sidorela Luli dhe Zenepe Gurguri, 73 vjeçe janë dërguar në spitalin e Fierit.