MENU
klinika

Foto

Aksident tragjik në Greqi, ndërron jetë 36-vjeçari shqiptar

23.12.2019 - 22:15

Një aksident tragjik në Pella të Greqisë i ka marrë jetën një 36-vjeçari me origjinë nga Shqipëria.

foto galeri

Mediat greke raportojnë se aksidenti ka ndodhur natën e 22 dhjetorit në një zonë të pyllëzuar, ku makina me të cilën ai po udhëtonte doli nga rruga dhe përfundoi në një kanal.

kolana e librave

foto galeri

Viktima, emri i të cilit nuk bëhet me dije, u gjet nga vëllai. Ky i fundit menjëherë ka lajmëruar policinë. Autoritetet po hetojnë këtë aksident tragjik.

Dy të moshuar ndërruan jetë mbrëmjen e kaluar

Shkon në 177 numri i viktimave nga COVID-19 në Greqi

Mitsotakis tregon kur mund të hyjnë turistët e huaj

Greqia rihap ishujt për pushime

Ja sa shtetas erdhën në Shqipëri në 24 orë

Kakavijë/ Fluks hyrjeje në doganën shqiptare

Lëkundjet ndihet dhe në Shqipëri

Tërmet me magnitudë 5.8 në Greqi