MENU
klinika

Kërkohet ndërhyrje për nxjerrjen e tij

Për ngjitje në mal, bie në greminë efektivi i RENEA

09.12.2019 - 10:48

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Dukagjin të Shkodrës, ku një efektiv i i RENEA-s ka rënë në një greminë nga një lartësi e konsiderueshme.

Si pasojë e rënies nga lartësia ai ka dëmtuar të dyja këmbët.

Forcat e policisë dhe ata të RENEA-s është nisur drejt vendit të ngjarjes. Pritet dhe ndërhyrja nga ajri. Efektivi është identifikuar si Bledar Beluli.

Efektivi i RENEA-s ka qenë në zonë për shëtitje.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Përplasjet me simpatizantët e PD-së

Çfarë po ndodh në Kavajë? RENEA blindon KZAZ-të