MENU
klinika

"Amerika sot është e para..."

Në 3-vjetorin si President, Trump ka dy fjalë për të thënë

21.01.2020 - 16:17

Me datën 20 janar të vitit 2017 Donald Trump përurohet si presidenti i 45 i Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Në 3 vjetorin e inagurimit Trump ka postur një fotgrafi në rrjetin social facebook ku shkruan:

“Përpara 3 viteve unë premtova që do ta vendos Amerikën të parën dhe kjo është ekzaktësisht ajo çfarë unë po bëj sot”.

kolana e librave

Të shumta ishin pëlqimet dhe komentet në facebook në mbështetjë të presidentit Trump.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN