MENU
klinika

Një e mitur niset me urgjencë drejt Tiranës

Helmohen disa nxënës të një shkolle në Bulqizë

26.02.2020 - 11:45

Disa nxënës të një shkolle 9-vjeçare “Godvi” në Bulqizë janë helmuar, duke përfunduar në spital.

Ndërkohë, duke folur për gazetarin Doçi, mjeku ka thënë se pritet të mbërrijnë në spital edhe nxënës të tjerë. Nga të dhënat e para, mësohet se nxënësit e shkollës 9-vjeçre janë helmuar me pelet.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNZyra Vendore e Arsimit shpreh ngushëllime familjes

Ndërron jetë nga COVID mësuesi 58 vjeçar

Njëri prej tyre drejtuesi i grupit kriminal në Spanjë

OFL sulmon 2 vrasës në Lezhë dhe 2 trafikantë në Kurbin

Komisioni kalon në filtër propozimet e Kukësit

Udhëzimi/ Si do bëhet seleksionimi i kandidatëve të PD