MENU
klinika

Titulli i këngës së re i thotë të gjitha

Loredana dhe Zuna janë bashkë!

24.03.2020 - 11:14

Loredana dhe Zuna janë dyshja më e komentuar e momentit. Ndonëse ata e kanë mohuar lidhjen e tyre, faktet tregojnë të kundërtën.

Ata janë kapur disa herë mat dhe këto momente
karantine po i kalojnë bashkë. Ata janë izoluar të dy dhe këtë periudhë po e përdorin edhe për të punuar.

Dyshja ka kanë përgatitur një këngë të re dhe titulli na tërhoqi vëmendjen të gjithëve.

“Ti je e imja”, mban titullin kënga e cila do të publikohet ditën e enjte në orën 23:59.

Për të përpunuar këngën, atyre u janë dashur vetëm 45 minuta dhe mezi po presim që ta dëgjojmë

Këngëtari anglez zbulon raportin e tyre

Era Istrefi në një lidhje dashurie me Julian Perretan?!

"Gjysma e të ftuarve nuk i flasin me njëri-tjetrin"

Arbana Osmani i nxjerr sekretin mikes së saj

Tradita shumëvjeçare që theu në dasmën e saj

Edhe Kate qenka një dukeshë rebele!

Së shpejti baba për herë të dytë

Reperi i njohur jep lajmin e bukur