MENU
klinika

Si rrallëherë!

Capital T flet për jetën private dhe historitë e dashurisë

06.04.2020 - 13:27

Ndonëse është gjithmonë në qendër të mediave, Capital T ka ditur shumë mirë të mbajë sekret jetën e tij private.

Reperi është treguar i rezervuar lidhur me këtë pjesë dhe rrallë ndodh ta dëgjojmë të flasë për historitë e tij të dashurisë.

Megjithatë, së funsmi ka bërë një përjashtim dhe bë Instastory ka treguar një herë e mirë përse nuk i bën publike historitë e tij të dashurisë.

Reperi është pyetur pse nuk ka bërë asnjëherë publike diçka në lidhje me femër dhe e pyet hapur nëse i pëlqejnë apo jo ato.

kolana e librave

Pa e menduar dy herë, Capital i ka kthyer përgjigje dhe i thotë se normalisht që i pëlqejë femrat, por jo të gjitha dëshirojnë të bëhen të njohura.

“Qysh more si du femnat? I du oj loqk më shumë seç duhet. Por shumicën e kohës kam pasur punë me femra që nuk e duan famën edhe se kanë meritu vëmendjen dhe presionin prandaj nuk kam dashur t’ja cënoj privatësinë dhe sdo e bëj as në të ardhmen”, shkruan Kapo.

Në fund ai shton se të jesh i famshëm nuk është shumë qejf dhe jo të gjithl e duan këtë gjë