MENU
klinika

Shtëpia e ëndrrave

Ermal Fejzullahu zbulon pamje nga vila e tij në Brezovicë

13.04.2020 - 09:32

Këto ditë karantinimi, Ermal Fejzullahu së bashku me familjen e tij ka vendosur t’i kalojë në shtëpinë e pushimit.

Ai ndodhet në Brezovicë dhe nga aty ka publikuar pamje të vilës e cila është ëndrra e të gjithëve.

Këngëtari ka publikuar në Instagram foto të pjesës së jashtëme të shtëpisë ku duket oborri i kuruar në detaje.

Shtëpia është tipike për të kaluar disa ditë pushimi, larg stresit dhe në ajër të pastër.

Me një hapësirë të mjaftueshme për të kaluar këto ditë të vështira për të gjithë.