MENU
klinika

Pas përplasjeve politike për ‘Zgjedhoren'

Ambasadorja Yuri Kim në Kryeministri, takim me Ramën

21.07.2020 - 10:45

Ambasadorja e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Tiranë, Yuri Kim, ka shkuar këtë mesditë në Kryeministri.

Ambasadorja Yuri Kim po zhvillon një takim me kryeministrin Edi Rama.

Ky takim vjen në një kohë kur klima politike është e nxehtë, për shkak të përplasjeve mbi Reformën Zgjedhore dhe nimës për ndryshimet kushtetuese.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN