MENU
klinika

Hatërmbetjet e këngëtares

“Kujdes se Xhensila nuk më flet akoma”!

14.07.2020 - 12:42

Alaudin Hamiti duket se i ka rregulluar marrëdhëniet me këngëtaren Xhensila Myrtezaj, pas hatërmbetjes së kësaj të fundit.

Në intervistën me Ardian Bujupin, moderatori i bëri një pyetje tepër pikante këngëtarit, për të zgjedhur mes Xhensilës dhe Elvanës, me të cilat ka pasur bashkëpunime.

Por para se të përgjigjej, Alaudini e paralajmëroi Ardianin të bëjë kujdes, sepse Xhensila ende nuk i flet.

“Kujdes se Xhensila nuk më flet ala”, u shpreh Alaudini.

Sigurisht që pas këtij pohimi, Ardiani zgjodhi të hante më mirë një spec djegës sesa të përgjigjej.

Më pas moderatori zgjodhi të flasë më shumë për raportin e tij me Xhensilën. Për të gjithë ju që nuk e dini, Alaudini është shprehur më herët pse Xhensila nuk i vjen në emision:

“Sepse më është bërë një pyetje për këto këngëtaret që janë me emër tani, ka qenë Elvana, Tuna edhe Xhensila. Edhe i ftuari më ka pyetur, cila prej tyre më pëlqen më pak ose që ka talent më pak edhe unë kam thënë emrin e Xhensilës”.

Por si i kanë sot raportet?

Alaudini tha mbrëmë në emisionin e tij NIN, se është penduar për përgjigjen që ka dhënë në atë kohë, pasi nuk e dinte që Xhensila do ta merrte për keq. Megjithatë ai dha lajmin e mirë se së shpejti do ta ketë në emision:

Alaudin Hamiti: “Mendova ndoshta nuk e merr për keq. Xhensilën do ta kem në ‘Ndrrimin e Natës’, ndoshta në fillim të sezonit të ardhshëm”!

Ardian Bujupi: “A i ke kërkuar falje”?

Alaudin Hamiti: “Nuk është për të kërkuar falje, është pendim. Vetëm po t’ia këndoj këngën e Elizës, ‘Pendimi’”.