MENU
klinika

Rudina ndan foton e rrallë me të bijën

Mia qenka rritur shumë!

01.08.2020 - 11:42

Një ndër moderatoret më të dashura për publikun shqiptar, Rudina Magjistari, përpiqet të jetë tepër aktive në rrjete sociale dhe të komunikojë sa më tepër me ndjekësit e saj.

Mirëpo, postimet më të shpeshta që shohim në llogarinë e Rudinës janë ato të punës, ndërsa jetën personale moderatorja përpiqet ta mbajë sa më larg syrit të mediave.

Por, dashuria për fëmijët i tejkalon edhe këto “rregulla strikte” që i ka vendosur vetes, ndaj sonte Rudina nuk mundi të mos ndante një moment tepër të ëmbël me të bijën, Mian.

Herën e fundit që kemi parë një foto të saj, ajo ishte shumë e vogël, por koha ka kaluar shpejt dhe Mia ka ndryshuar.

Si rrallëherë, Rudina ka publikuar pozën e bukur me të voglën e saj, ndërsa krahas postimit shkruan:

“Perfeksion i vërtetë”

 

View this post on Instagram

 

Pure perfection ❤️ #love #daughter #motheranddaughter #mialuleqingji #happiness #perfection

A post shared by RUDINA MAGJISTARI (@rudinamagjistari) on


Duam akoma më shumë foto me të ëmblën Mia dhe të shohim portretin e plotë të saj!

Modeli shqiptar pëson paralizë faciale

“Më mori buzëqeshjen brenda natës”!

Fëmija i tij i parë vjen në fund të verës

Ed Sheeran së shpejti baba

Këngëtarja e njohur “masakrohet” në rrjet

Po fsheh prejardhjen shqiptare, duke u hequr si afro-amerikane