MENU
klinika

Zbuloni surprizën që ka përgatitur

Capital T jep lajmin e mirë për fansat

25.09.2020 - 10:54

Reperi Capital T është një ndër emrat më të njohur e të sukseshëm të muzikës shqiptare.

Me anë të një postimi në rrjetet sociale, reperi i cili ka sjell një sërë hitesh ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”.

Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën 1 tetor.

“Edhe 1 javë, në të gjitha platformat digjitale. Skulpturë”, ka shkruar ai.

 

View this post on Instagram

 

Edhe 1 JAVE • ne te gjitha platformat digjitale ✨ #SKULPTURE

A post shared by Capital T (@truekapo) on

Ndërkohë, nuk kanë munguar reagimet dhe komentet e shumta nga fansat, të cilët mezi po presin për këngët dhe bashkëpunimet e reja të Capital T.