MENU
klinika

Çfarë ndodhi?

Gjen vdekjen 58-vjeçari, policia jep detajet e para

09.09.2020 - 08:16

Humb jeten tragjikisht nje 58-vjecar ne fshatin Frakull e Vogël, ne Fier.

Informacionin paraprak:

Sot rreth orës 07:15, në fshatin Frakull e Vogël, Fier, shtetasi F. L., 58 vjeç, ka qënë duke lëvizur me karrocë që tërhiqej nga një kafshë pune, nga e cila dyshohet se është rrëzuar aksidentalisht dhe ka gjetur vdekjen.

Në vendngjarje ka shkuar grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e plotë të ngjarjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN