MENU
klinika

Lushnje

Preu damarët, vdes 52-vjeçari

05.11.2020 - 11:58

Një 52-vjeçar nga Lushnja ka humbur jetën pasi ka prerë damarët. Policia thotë se ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme.

“Rreth orës 11:15 në Spitalin e Lushnjes ka ndërruar jetë shtetasi A. B., 52 vjeç, banues në Lushnjë, i cili dyshohet se ka prerë damarët”, sqaron policia.

Mësohet se 52-vjeçari I ka prerë damarët në shtëpi më pas ka shkuar në spital me damar të prerë dhe ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.