MENU
klinika

Në Dajç të Shkodrës

Vritet me armë zjarri një 43-vjeçar

28.11.2020 - 12:20

Vrasje në Shkodër. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë njësinë Dajç. 43-vjeçari Ridvan Ramazani ka mbetur i vrarë ndërsa nuk dihen ende motivet e krimit.

Policia ka ngritur pika kontrolli për kapjen e autorit dhe po kryen veprimet hetimore në vendin e ngjarjes.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNPërmbyten biznese e shtëpi në Shijak

Lumi Erzen del nga shtrati!

Katër qarqet që do të preken më shumë gjatë tri ditëve në vijim

Reshje intensive shirash dhe rrëshqitje dherash

Çfarë i gjeti policia në momentin e shoqërimit?

Goditi të ëmën, arrestohet 41-vjeçari në Bulqizë