MENU
klinika

Prej tre javësh i prekur nga Covid-19

Ndërron jetë në moshën 57-vjeçare biznesmeni

26.12.2020 - 10:33

Koronavirusi i ka marrë jetën biznesmenit Edi Kapedani.

Ky i fundit është ndarë nga jeta në moshën 57-vjeçare, tre javë pasi ishte prekur nga Covid-19.

Mësohet se gjendja e tij ishte përkeqësuar gjatë ditëve të fundit, dhe me gjithë përpjekjen e mjekëve nuk ia doli ta fitojë betejën me virusin.

I ndjeri ishte një biznesmen i njohur në Elbasan, në sektorin e ndërtimeve, më së shumti në atë të hidrocentealeve.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Aktorja prek me foton e fundit

Vdes nga COVID-19 babai i Sophia Myles