MENU
klinika

Publikon videon

Oriola Marashi kryen testin e Covid-19 për të disatën herë

20.01.2021 - 14:08

Modelja Oriola Marashi ka kryer testin ndaj Covid-19 për të disatën herë.

Kjo për shkak se asaj i duhet të udhëtojë shumë lidhur me punën si modele.

Së fundmi, në InstaStory, Oriola ka ndarë të gjithë procesin e testimit të saj, kur i kanë futur tamponin në hundë.

Prej disa kohësh, modelja dhe futbollisti Eros Grezda janë në një lidhje dashurie.

Ata janë parë kudo së bashku, madje nuk i kursejnë as momentet e ëmbla me njëri-tjetrin në rrjete sociale.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN