MENU
klinika

Zgjedhjet, Lezha bëhet gati

Përfundon shpërndarja e materialeve zgjedhore në të gjithë…

24.04.2021 - 17:07

Kur na ndajnë vetëm pak orë nga nisja e procesit të votimit në Shqipëri, nga ku do të përcaktohet edhe qeveria e re, në Qarkun e Lezhës janë shpërndarë materialet zgjedhore për të gjitha Qendrat e Votimit.

Gazetari Elidon Ndreka raporton për “Balkanweb” se është konstatuar mungesa e një lexuesi elektronik në Qendrën e Votimit 725 Manati, në Njësinë Kolsh.

Për këtë rast në dijeni është vënë edhe KQZ dhe prej tyre është bërë e ditur se nesër në mëngjes gjithçka do të jetë gati.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Materialet zgjedhore mbërrijnë në KZAZ-të

Zgjedhjet/ Lezha bëhet gati


Mbyllja më e madhe e bizneseve më 2020

Pandemia godet fort Shkodrën

Të pajisura me teste të shpejta kundër Covid

Sezoni turistik/ Hapen sot 29 qendra shëndetësore

I dënuar për trafik ndërkombëtar droge

SPAK kërkon konfiskimin e pasurive të Bledar Seferit