MENU
klinika

gjykata lë në burg 17-vjeçarin

Grabiti me armë argjendarinë në Vlorë

02.05.2021 - 10:54

Ka përfunduar në Gjykatën e Shkallës së Parë në Vlorë seanca gjyqësore për Martin Kapllanaj, 17-vjeçari i cili grabiti me armë argjendarinë në Vlorë pak ditë më parë.

Trupi gjykues ka dhënë masën “Arrest në burg” për Martin Kapllanaj.

Kapllanaj i ditëlindjes 23/12/2003 është 17 vjeç momentalisht për këtë arsye seanca gjyqësore është gjykuar nga gjyqtarja Vjola Canaj që merret me çështjet e minorenëve.

Seanca gjyqësore është zhvilluar me dyer të mbyllura.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNSubashi jep lajmin e mirë për qytetarët

Merr fund emergjenca mjedisore në Fier

Ja si pritet të jenë temperaturat përgjatë gushtit!

Sot termometri shënon 41 gradë në qarkun e Beratit

Zjarri i Karaburunit po i drejtohet banesave

Situatë alarmante në Dukat-Fushë

“Ferri” rikthehet në dielën

Temperaturat sot dhe nesër ulen me dy gradë