MENU
klinika

Rama publikon videon

“Ja pamjet e terminalit të ri në Korçë”

15.05.2021 - 07:35

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot pamjet nga terminali i ri i autobusëve dhe taksive në Korçë.

Teksa ka postuar videon në fjalë, kreu i qeverisë i uroi shqiptarëve një fundjavë të bukur.

“MIRËMËNGJES
dhe me këtë pamje të terminalit të ri të autobusëve, mikrobusëve dhe taksive në Korçë, që sjell një standard të ri për qytetarët, ju uroj një fundjavë të bukur”, shkruan Rama.

 

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËNArrestohet 35-vjeçari shpallet në kërkim vëllai i tij

Tentuan të kalonin kanabis me varkë

Qytetarët kërcejnë dhe shijojnë festën

Rama publikon pamje nga Karnavalet në Korçë

U takua me autorët e krimit në Elbasan dhe qëndruan bashkë në një hotel

U vra dhe u hodh në rezervuar, zbulohen lëvizjet e 25-vjeçarit