MENU
klinika

"Ishte vatër kanceroze e plehrave"

Kryeministri publikon pamjet nga Ekoparku i Madh i Durrësit

29.05.2021 - 08:48

Kryeministri Edi Rama ka bërë publike pamjet nga puna për Ekoparkun e Madh të Durrësit.

Teksa uron fundjavë të mbarë, Rama thotë se deri dje ishte vatër kanceroze e plehrave në Porto Romano ndërsa tani vijon puna për të sjellë një pamje ndryshe.

“Mirëmëngjes dhe me transformimin që vijon mbi vatrën e deri djeshme kanceroze të plehrave në Porto Romano, ku po shkon drejt fundit puna për Ekoparkun e Madh të Durrësit, ju uroj një fundjavë të mbarë”, shkroi Rama.

Kontrabandë me medikamente mjekësore,

Arrestohen 4 persona në Durrës, 2 prej tyre doganierë

Prokuroria këqyr kamerat filmike të hotelit

Vdekja e turistëve, sekuestrohen materialet e dezinfektimit

“Shokuese, ata vdiqën menjëherë, as nuk lëvizën”

Flet mikesha e turistëve rusë: Jam e sigurt që ata…

Itenerari nga dreka në Maqedoni tek darka në plazh

Vrasje apo helmim, enigma e katër viktimave ruse në Qerret