MENU
klinika

Ka një kritikë për Ledrin

Festoi ditëlindjen, Sara tregon detajin e “sikletshëm”

23.06.2021 - 11:56

Pak ditë më parë, Sara Hoxha festoi 29-vjetorin e lindjes. Partneri i saj, Ledri Vula i dedikoi disa fjalë të ëmbla, ku shkruante: “Ditëlindja jote e parë të tre. Gëzuar ditëlindjen cul”. Por mjaftoi me kaq, pasi reperi kishte menduar një surprizë të këndshme për personin e zemrës.

Ai organizoi një festë, ku mblodhi miqtë dhe njerëzit e tyre më të afërt. Ata festuan deri vonë dhe nuk munguan pamjet nga festa, të cilën Sara e shijoi në maksimum. “Mos u rrit kurrë”, ishte urimi i saj për veten. Megjithatë, duket se gjërat nuk kanë shkuar vaj pasi Sara ka zbuluar një moment të “sikletshëm”.

Edhe kësaj here ishte Ledri, i cli i fiku qirinjtë dhe jo Sara. Ka qenë Sara e cila e ka ndarë këtë moment me ndjekësit në rrjete sociale, ku shkruan: “Momenti më i keq i natës. Pse duhet t’i fikësh qirinjtë çdo vit? A s’mund të vazhdojë festa pa tortë dhe qirinjtë e fryrë?”.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Nuk i 'heq dot duart' nga Sara

Ledri Vula më i dashuruar se kurrë!

Përgatitjet e fundit për vogëlushen!

Sara dhe Ledri na provuan se janë prindër shembullorë!

Vajza largë botës së televizionit

Ja kush është e dashura e Ledri Vulës