MENU
klinika

Aksidenti me katër të vdekur në aksin Fier-Vlorë

Gjykata jep masën e sigurisë për shoferin e “Audi”-t

27.06.2021 - 11:52

Gjykata e Vlorës ka caktuar masën e sigurisë “arrest me burg” për 22-vjeçarin Igli Madani, i cili po drejtonte automjetin “Audi” që shkaktoi aksidentin tragjik në aksin Fier-Vlorë.

Si pasojë e aksidentit të ndodhur mëngjesin e së premtes humbën jetën katër anëtarët e familjes, Eduart Gushi 44 vjeç, Silvana Gushi 33 vjeç, Anastasia Gushi 14 vjeçe dhe Eva Gushi, 9 vjeçe.

Mësohet se Igli Madani nuk ishte i pranishëm në seanca, por është paraqitur avokati i tij Remzi Mehmetaj me prokurë. Madani mësohet se ndodhet në Spitalin e Traumës për shkak të gjendjes së tij shëndetësore.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN


Mes viktimave edhe dy fëmijë të mitur

Aksident tragjik, shuhet familja me katër anëtarë


Nisin hetimet për dy persona në Fier e Lushnje

Po digjnin barërat, por i vunë zjarrin sipërfaqeve të mbjella

" Na mashtruan, fara të skaduara"

Fermerët e Roskovecit ngrihen në protestë

Gjykata në favor të banorëve:

“JO” ujësjellës të ri në Sinec

Flakët po afrohen drejt pyllit me pisha

Zjarr masiv në varrezat e Peshtanit