MENU
klinika

Videoja virale

Kampioni i propozon në mes të stadiumit për martesë

17.07.2021 - 21:08

Propozimet për martesë në fushë janë bërë disi të modës, por e fundit ishte disi e vecantë. Kjo është për faktin se bëhet fjalë për kampionin e La Liga-s, Marcos Llorrente.

26-vjeçari ka sajuar një intervistë në stadiumin e skuadrës së tij për t’i propozuar për martesë modeles Padi Noarbe. Ajo nuk e dinte se gjithcka ishte përgatitur për këtë propozim.

Në pamjet e publikuara nga e përditshmja spanjolle “AS” shikohet e gjithë stisja e surprizës deri te momenti final. Natyrisht, Noarbe dhe duket se gjithcka me ciftit po shkon në perfeksion.

VAZHDO TË LEXOSH MË TEPËR PËR TEMËN